İZİMDER

İzmir Yüksek Ticaretliler Derneği (İZİMDER)

İzmir Yüksek Ticaretliler  4. Buluşması

İzimder İzmir Yüksek Ticaretliler  mensupları olarak alınan karar doğrultusunda 4. Buluşma 14-16 Ekim 2022 tarihlerinde Otium SeaLight Beach Resort- Kuşadası’nda gerçekleştirilmiştir.

Devamını oku...

İzmir Yüksek Ticaretliler 2. Buluşması

izimder antalya bulusmasi 2021 (1)İzimder İzmir Yüksek Ticaretliler   olarak  bir yıl önce Urla’da gerçekleştirdiğimiz toplantıda alınan kararlar doğrultusunda ikincisini   27-29 Ekim tarihleri  arasında Toplam 35 bin m² alana kurulu olan Amara Sealight Elite hotelde Kuşadası’nda  gerçekleştirdik.   Bir önceki buluşmada olduğu gibi mensuplarımızın büyük bir bölümü eşleri ile birlikte toplantıya katılmıştır. Toplantıda  eski günler yad edilmiş, 40 yıla dayanan dostlukların pekişmesine katkıda bulunan bu toplantıların önümüzdeki yıllarda da devam etmesi hususunda mutabık kalınmıştır.

Devamını oku...

İzmir Yüksek Ticaretliler  3. Buluşması

 İzimder İzmir Yüksek Ticaretliler  mensupları olarak 2020 yılı Ekim ayında gerçekleştirilmesine karar verdiğimiz 3. Buluşma  Covid 19 salgını nedeniyle bir yıl ertelenmiş ve  29-31 Ekim 2021 tarihinde  Crown Charm Palace- Side/Antalya’da yapılmıştır.

Devamını oku...

İzmir Yüksek Ticaretliler Buluşması

İzimder İzmir Yüksek Ticaretliler Derneği Mensupları olarak  arkadaşlarımızı bir araya getirmek, aileleri tanıştırmak maksadı ile  27-29 Ekim tarihleri  arasında EUPHORIA AEGEAN RESORT & SPA / Küçük Akkum Mevkii , Sığacık Seferihisar İZMİR ‘de yapılmıştır.

Devamını oku...